Що заборонено в регбі?

У регбі заборонено також будь-яке перешкоджання супернику, який не володіє м’ячем (єдиний виняток: якщо обидва гравці біжать пліч-о-пліч). Якщо порушення правил запобігло неминучій спробі, атакуюча команда отримує штрафну спробу (5 очок) і право на реалізацію по центру воріт.

Матч у регбі складається з двох таймів по 40 хвилин кожен з перервою 5-10 хвилин. Після перерви команди повинні помінятися воротами…. Крім цього заборонено:

• гравцеві, що біжить за м’ячем, атакувати або штовхати інших гравців;
  • гравцеві, який перебуває в положенні “поза грою”, навмисно заважати гравцеві, який володіє м’ячем;

Будь-якому гравцеві забороняється заважати супернику грати м’ячем. Покарання: Штрафний удар із місця порушення. Будь-якому гравцеві, який оволодів м’ячем після того, як той вийшов із сутички, раку, молу або коридору, забороняється намагатися прокласти собі шлях через гравців своєї команди, що стоять попереду нього.

Про правила регбі

• Матч починається початковим ударом.
  • Після початкового удару будь-який гравець, який перебуває в грі, може: ловити або підбирати м’яч і бігти з ним.
  • Будь-який гравець може кидати або відбивати м’яч ногою.
  • Будь-який гравець може передавати м’яч іншому гравцеві.