Скільки триває овертайм в НХЛ?

Єдине в овертаймах у серії плей-офф НХЛ гра вестиметься до забитої шайби і післяматчеві буліти не пробиваються. Команди грають періодами і тут вже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п’ять хвилин .10-Nov-2021

Овертайм тепер проводитиметься у форматі 3-на-3 протягом 5 хвилин, якщо після основного часу матчу було зафіксовано нічию. Раніше команди грали 4-на-4. Якщо після овертайму нічийний результат збережеться, тоді переможець гри визначиться за серією булітів.

За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого голу) складами 4×4 (виняток якщо вилучено 2 хокеїсти в одній команді, то грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грається у форматі 5×5 до першого голу необмежену кількість часу (20 хвилин гри, перерва і відновлення овертайму).

Якщо в матчах плей-офф після трьох періодів зафіксовано нічийний результат, то призначається додатковий період (овертайм) тривалістю 10 хвилин (20 хвилин для п’ятих матчів серії). Овертайм проводиться після перерви в 15 хвилин із заливкою льоду.