Що, якщо в КС 15 15?

Команда, яка першою виграє 16 раундів, стає переможцем. Якщо матч закінчився з рахунком 15-15, буде оголошено нічию. Гра також може закінчитися швидше, якщо одна з команд здасться.

Як знизити VAR? Індикатор не повинен перевищувати значення 1.5-1.7. Якщо у вас цей показник вищий за норму, значить саме час зайнятися оптимізацією вашої гри і знизити Var в КС. Робиться це за допомогою очищення кешу, через налаштування вашої відеокарти та за допомогою консольних команд.

Гравці без прайм-аккаунтів зможуть брати участь лише у безрангових матчах Гравцям з прайм-Акаунтами буде доступний як рейтинговий матчмейкінг, і безрейтинговий.

Гра складається з 2-х періодів по 15 раундів кожен. Тривалість кожного раунду складає 1 хвилину 45 секунд. На початку кожного періоду на фінансовому рахунку кожної команди перебуває по 800 у. е.